9 Nisan 2011 Cumartesi

Bu Kolyeler Nasıl Oldu:)

Dün akşam yoğun bir çalışmaya başladım çerçeve kolyelerimden bi oturuşta 9 tane yaptım:) 9 tanesi tamamlandığında saat sabah 4 olmuştu:)
Uzun zamandır hastanelere gittiğimiz için dükkana gidememiştim.Bugün kolyeleri kargoya vereceğim için dükkana da gideyim dedim , sen misin diyen:) Sorunlu bir müşteri başıma bela oldu.Adamın ödeme vakti gelmiş parayı ödememek için kırk takla atıyor.İstemiyorsanız madem öyle üyeliğinizi yenilemeyin diyorum yok arkadaş.Beni canımdan bezdirdi sinirden elim ayağım titredi artık.Kendi üyeliğinin süresi bitmiş parayı ödememiş bu nedenle sitesi kapandığı için savcılığa vercem sizi diyor böyle bi zihniyete laf anlatmayı denedim tabikii olmadı:D
Bir yandan kolyelere devam etmeye çalışıyorum bir yandan adamın telefonlarına cevap veriyorum son noktaya geldim artık daha fazla dayanamadım ve suratına kapattım.O kadar sinirlendim ki kolyelere boncukları yapıştırmaya çalışırken ellerim titrediği için çoğunu yere döktüm:) Güç bela 12 kolyeyi tamamladım ve kargoya verdim:)
İlk kez bu kadar çok şeyi bi anda yapmış oldum kendimi de tebrik etmedim değil hani:) Bunların haricinde bir de eve gelip yemek yaptım:) Yorucu bi gün oldu özetle ama çıkan sonuç güzel oldu.
15 yorum:

 1. off off off yine çok güzeller, yorulduğuna değmiş:)
  müşteriyi memnun etmek o kadar zordur ki :)

  YanıtlaSil
 2. Fundacım teşekkür ederim:) Müşteri memnuniyeti zordur ama zeka seviyesi düşük müşteriye laf anlatmak daha zordur diyorum:D

  YanıtlaSil
 3. ooo süper olmuş kolyeler!! yorucu bi gün olmuş ama kolyelerin de hakkını vermişsin hani! :) marilyn'i beğendim ben en çok :)

  YanıtlaSil
 4. Aydede benim için de marilyn her zaman bir numara:) Hatta farklı bi versiyonunu planlıyorum şu an:)

  YanıtlaSil
 5. Herşeye değmiş:)) Birbirinden güzel hepsi. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. kolay gelsin o zaman.. güzel bi gece senin için işte bol marilynli (bi garip oldu yazarken) :)

  YanıtlaSil
 7. Aydede evet garip oldu fazlasıyla:D Marilynli geceler diliyorum:)

  YanıtlaSil
 8. Çok güzel olmuşlar.Eline emeğine sağlık.Bela bazen geliyorum demiyor.En olmadık yere sıkışıveriyor.Geçmiş olsun.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 9. Gönül Çelen teşekkür ederim.Evet ben genelde en olmadık zamanlarla belaları bulurum zaten:)

  YanıtlaSil
 10. Canım bazı insanlar resmen iletişime kapalı oluyorlar, ne kadar çözüm odaklı yaklaşsan da kilitlenmiş laf anlamıyorlar :( çok talihsiz olmuşi böyle birine rastlaman sinirlerini alt üst etmiş :( buna rağmen yaptığın kolyeler o kadar güzel ki.. Ben audrey ve marilyn delisi bir insan olarak bayıldım! :))

  YanıtlaSil
 11. Giz geldi geçti diyelim:) Çok sevindim beğenmene:)

  YanıtlaSil
 12. Ellerine sağlık,yorgunluğuna değmiş bence:)

  YanıtlaSil
 13. Baykuş Gözüyle evet değdi gerçekten:)

  Edicim teşekkürler canım:)

  YanıtlaSil